Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

Szkoły podstawowe

 

Zawody finałowe L edycji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży - 2016/2017 - szkoły podstawowe


 ROK 2016 

ROK 2017

  • Minikoszykówka - dziewczęta - 26.01-06.02.2017 (DOSiR Praga Północ, ul. Jagiellońska 7) - klasyfikacja końcowa (XIII m. SP 330)
  • Minikoszykówka - chłopcy - 30.01-09.02.2017 (DOSiR Praga Północ, ul. Jagiellońska 7) - klasyfikacja końcowa (VII m. SP 100)
  • Minisiatkówka - dziewczęta - 6-10.03.2017 (SP 30 ul. Kawęczyńska 2) - Fotorelacja, klasyfikacja końcowa (IV m. SP 96)
  • Minisiatkówka - chłopcy - 13.03.2017-17.03.2017 (MOS WOLA, ul. Rogalińska 2) klasyfikacja końcowa (V m. SP 319)
  • Błękitna Sztafeta - dziewczęta - 23.03.2017 (Torwar II ul. Łazienkowska 6a) - klasyfikacja końcowa (VII m. SP 16)
  • Złoty Krążek - chłopcy - 24.03.2017 (Torwar II ul. Łazienkowska 6a) - Fotorelacja, klasyfikacja końcowa (I m. SP Przymierza Rodzin)
  • Badminton - dziewczęta i chłopcy - 10.04.2017 (Hala UCSiR ZOS "Hawajska" ul. Dereniowa 48) - Fotorelacja, klasyfikacja końcowa Kklasyfikacja końcowa M (II m. SP 340 K; III m. SP 303 M)
  • Gimnastyka - dziewczęta - 25.04.2017 (SP Nr 26, ul. Miedziana 8) - klasyfikacja końcowa (IX m. SP 323)
  • Gimnastyka - chłopcy - 26.04.2017 (SP Nr 26, ul. Miedziana 8) - klasyfikacja końcowa (VIII m. SP 323)
  • Szachy - unisex - 26.04.2017 (Szkoła Podstawowa nr 154, ul. Leśnej Polanki 63/65) - klasyfikacja końcowa (IV m. NSP 6)
  • Pływanie - dziewczęta i chłopcy - 27.04.2017 (DOSiR Praga Północ, ul. Jagiellońska 7) - klasyfikacje końcowe (IV m. SP 16 K; IV m. SP 322 M)
  • Minipiłka nożna - chłopcy - 8.05.-17.05.2017 (MOS nr 3 Varsovia; ul. Międzyparkowa 4) - klasyfikacja końcowa (VI m. PSP nr 6)
  • Minipiłka nożna - dziewczęta - 9.05.-16.05.2017 („Orlik” ul. Szanajcy 5) - klasyfikacja końcowa (XIII-XVIII m. SP 340)
  • Czwórbój lekkoatletyczny - dziewczęta - 23.05.2017 (OSiR Targówek, ul. Łabiszyńska 20) - klasyfikacja końcowa (V m. SP 336)
  • Czwórbój lekkoatletyczny - chopcy - 24.05.2017 (OSiR Targówek, ul. Łabiszyńska 20) - klasyfikacja końcowa (V m. SP 336)

 

Kalendarz

Listopad 2019

po wt śr cz pt so nd
1
Events of the day 2 Listopad 2019 (sobota)
Events of the day 3 Listopad 2019 (niedziela)
4
5
Events of the day 6 Listopad 2019 (środa)
7
8
Events of the day 9 Listopad 2019 (sobota)
Events of the day 10 Listopad 2019 (niedziela)
11
12
Events of the day 13 Listopad 2019 (środa)
14
15
Events of the day 16 Listopad 2019 (sobota)
Events of the day 17 Listopad 2019 (niedziela)
18
19
Events of the day 20 Listopad 2019 (środa)
21
22
Events of the day 23 Listopad 2019 (sobota)
Events of the day 24 Listopad 2019 (niedziela)
25
26
Events of the day 27 Listopad 2019 (środa)
28
29
Events of the day 30 Listopad 2019 (sobota)

Na czasie

X

Wyślij link znajomemu