Dzielnica Ursynów Serwis sportowo-rekreacyjny Ursynowa  

Centrum Strzeleckie AGVO

Adres obiektu: 
ul. Puławska 561
Telefon: 
(+48) 22 499 63 58
E-mail: 
biuro@agvo.pl
Strona WWW: 
agvo.pl

Opis obiektu

Urząd Dzielnicy Ursynów nie odpowiada za prawdziwość poniższego tekstu. Został on stworzony na podstawie materiałów zewnętrznych celem przedstawienia oferty sportowo-rekreacyjnej na terenie Ursynowa.

Twórcy Centrum są związani ze strzelectwem od 2003 roku. Przez 10 lat zbierali doświadczenie w strzelnicy na Warszawiance po to, by 24 czerwca 2014r. otworzyć własną strzelnicę. 

Ponieważ jest to w Warszawie pierwszy od dekad obiekt cywilny, który od początku budowany był jako strzelnica, pozwoliło nam to na wykorzystanie lepszych i wydajniejszych technologii niż było by to możliwe w przypadku obiektu adaptowanego. Dzięki temu uzyskano m.in. strzelnicę cichszą i zdrowszą poprzez odpowiednią wentylację oraz kulochwyt zdolny przyjąć amunicję większego kalibru. Zwiększony został także komfort strzelających poprzez lepiej oświetlone i bardziej przestrzenne stanowiska strzeleckie i wyższe niż zazwyczaj sufity.

AGVO specjalizuje się w strzelaniach rekreacyjnych i sportowych. Wyspecjalizowana kadra instruktorska umiejętnie i bezpiecznie wprowadzi w tematykę strzelania również te osoby, które pierwszy raz trzymają broń w ręku. Swoje miejsce znajdują tu zawodowcy, uczniowie, a także firmy. Ciągłe doskonalenie i podnoszenie jakości oferowanych usług pozwoliło na wprowadzenie specjalistycznych kursów i szkoleń dynamicznych, bedących odskocznią od typowego strzelania statycznego. 

Chcąc podzielić się zdobytą wiedzą na temat strzelectwa, w budynku strzelnicy otwarty został również Ośrodek Szkoleniowy AGVO, wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m.st. Warszawa pod numerem 913K, który prowadzi szeroką gamę specjalistycznych szkoleń strzeleckich. Nowy budynek umożliwia dodatkowo prowadzenie zajęć z samoobrony i technik interwencji. Znajdują się w nim również sale wykładowe.

Działające przy AGVO Stowarzyszenie Strzeleckie IGLICA od lat propaguje strzelectwo sportowe szkoląc nowe rzesze zawodników dając im m.in. możliwość ubiegania się o własną broń do celów sportowych. Od kilku lat zawodnicy Iglicy zdobywają medale na arenie ogólnopolskiej, ale nie należy przy tym zapominać, że Stowarzyszenie tworzą przede wszystkim amatorzy i pasjonaci.

Cennik: 

Link.

Galeria: 
Kalendarz: 

brak zaplanowanych wydarzeń

Mapa: 

Kalendarz

Styczeń 2021

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
X

Wyślij link znajomemu